Suçlular | Konular

Ermeni saldırısı devam ediyor

1915te bitmedi bu mücadele. Ermeniler mücadelesine savaşına devam etmekteler. Bizim açılım kapanım diye günümüze gün katarken 1900 lü yılların başında topyekün isyan eden ermeniler taktik değiştirerek savaşlarını sürdürüyor.

Neden bu anlayamıyoruz. Ya da dinlendiremiyoruz. Fransanın göbeğinde PKK kampı kurduran ve bunlara göz yuman fransızlar ve diğerleri 150 yıldır ermenileri türklere karşı maşa karşı kullanıldıgını görmüyor musunuz?

Dün ellerinde silahla ateş kusanlar bugün her cümlesi ile ateşkusmaya devam ediyorlar.

İlk ermeni hareketliliği ne zaman başladı. Kimler sahip çıktı, kimler destekledi. Avrupa ermenileri osmanlıya karşı kullanabileceğini nasıl keşfetti.

Bir ülkeyi yönetebilmenin yolu içini karmaşıya sokmak değil mi? Arapları dahi bize karşı toplayabilen ingilizler ermenileri nasıl kullanabilir sizler düşününüz?

Arapları önce vahhabbileştirdiler. Sonra gelecek vaat ettiler. Arkasından da üzerimize sürdüler. Aynısının daha çetini ermeni toplumunda yaşanmadımı?

Önce protestan okulları açıldı. Önce ermeni nesili okullarla kilise ile kontrole alındı. Kontrole alınmış bir neslin çocukları da elleri silahlandırılarak üzerimize sürüldü.

Ermenileri bize karşı silahlandıranlar hatıralarında neden gerçekleri yazsınlar?

Ermenileri bize karşı yıllarca kullananlar neden bugün siz haklısınız desin?

Sizi zaten yok etmeye ant içmiş devletler sizin arşivlerinizi neden kafasını takmalarını bekliyorsunuz.

Arşivleri zaten onlar yüzyıllardır inceliyor yüzlerce binlerce belgeyi zaten kaybetmişlerdir. Unutmayın ellerinde silahla milyonlarca müslümanları acımadan şehit edenler 2 belgeyi mi de tarihi eser olarak saklasın.

Heleki bilgisayar döneminde, binlerce sahtesini bile hazırlarlar..

Ermeni saldırıları devam ediyor. Hemde yüzlerce ayrı koldan saldırılıyor. Saldıranlar ise ne ermeniler ne de onların torunları. Onlara vaatlerle kandırmış ruslar, ingilizler, fransızlar ve diğerleri..

Bu işbirlik bu birlik onlar güçlü olduğu sürece devam edecek..

Biz bu saldırılara karşı nasıl savunma taktiği geliştireceğiz asıl mesele bu olmalı..

İşte bu noktada suçlu olan biziz. 100 yıl önce acımadan her türlü hainliği yapanlar bugün bu ihanetlerinin binbir türlüsünü yaparken biz ne yapıyoruz?

Yoksa onların tuzaklarına düşüp, acaba'larla mı meşgulüz..

Karşı bir taaruza ne zaman geçeceğiz. Toplumumuzu milletimizi bilinçlendirmeye ne zaman başlayacağız.

Dün dedelerimiz şehadet şerbeti ile hakkın rahmetine kavuşurken bugün torunları düşünce yapısı olarak düşmanların esiri duruma düşmüş durumdalar..

Unutmayın ermenilerin ne olduğu hocaalide azeribeycanda neler yaptığı ile görüyoruz. Yüz yıl sonrada azerilerin ermeni katliamı yaptıklarına dair binlerce kanun cıkartırlarsa hiç saçmayın..

Allah korusun


Konular